Telefon:

+48 24 366-66-26

Adres:

ul. Bielska 57 lok.7 09-400 Płock

Witamy na stronie Altertechnika

Jeśli potrzebujesz pracowników skontaktuj się z nami

(800) 455-6731

DLA CIEBIE PROBLEM DLA NAS WYZWANIE

Altertechnika z siedzibą w Płocku to rozwijająca się firma, świadcząca usługi z zakresu outsourcingu pracowników do robót montażowych, spawalniczych remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Oferujemy sprawdzonych fachowców, którzy wspierają naszych klientów przy każdej inwestycji, w kraju i w Europie. Naszym głównym zakresem działalności jest outsourcing profesjonalnych kadr do robót specjalistycznych w branży przemysłowej, energetycznej, przy pracach z zakresu ochrony środowiska, budowania i remontowania obiektów mostowych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Dysponujemy szerokim wachlarzem pracowników do wynajęcia, z wieloletnim doświadczeniem i uprawieniami do prowadzenia robót budowlanych, montażu konstrukcji oraz rurociągów. Udostępniamy ludzi również do prac wykończeniowych i remontowych.

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnych, wyszkolonych kadr do prac przy realizowanej inwestycji lub na prowadzoną budowę, nasza oferta jest dla Państwa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Spawacze różnych metod

Monterzy izolacji przemysłowych – izolacje ciepłochronne, zimnochronne

Monterzy rurociągów jak i konstrukcji stalowych, posiadający umiejętność czytania rysunku izometrycznego i technicznego.